Geçtiğimiz aylarda kanser hastası olan henüz 5 yaşında Zehra Betül isimli kız sosyal medyayı sallamıştı. Çağımızın vebası olarak adlandırılan kanser hastalığına henüz çocuk yaşta yakalanan minik kız Mustafa Ceceli hayranlığını sosyal medyadan dile getirmişti. Mustafa Ceceli’nin şarkılarını söyleyerek Instagram’a bu videoları yükleyen minik kız ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin de dikkatini çekmişti. Instagram hesabı üzerinden yayınlanan videolara oldukça büyük oranda ilgi gösteren ünlü isim daha sonra minik hayranının fotoğrafını paylaşarak minik hayranına seslenmişti. Zehra için birde şarkı söyleyen ünlü isim söz konusu paylaşımdan sonrada gündem olmuştu.

Instagram gündem
Zehra Betül

Minik kız ise söylediği şarkılarla sosyal medyadan da büyük oranda destek almıştı. Bir an önce iyileşmesi için binlerce kişi küçük kıza iyi dilek mesajlarını da göndermişti. Fakat istenen bir türlü olmadı. Çektiği videolar ile sosyal medyada gündem olan kanser hastası Zehra Betül ne yazık ki amansız hastalıkla girdiği mücadeleyi kaybetti. Geçtiğimiz günlerde hastalığı ağırlaşan minik kız daha fazla direnemedi ve kansere yenik düştü. Sosyal medyada fenomen olan Zehra’nın ölümü ise birçok kişiye üzüntüye boğdu. Mustafa Ceceli’nin konu hakkında yapacağı paylaşım ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray’ın Instagram Hesabı Hakkında Açıklama Geldi başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray Instagram ve Galatasaray Sosyal Medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Bergüzar Korel’den Savaşçı Anne Tarifi