Rate this post

Kısa süre önce dünya evine giren iki ünlü isim Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar’ın bugünlerde evlilikleri hakkında çıkan dedikodular ile başları dertte. İkilinin evlenmesinden kısa süre sonra çıkan haberlere göre evliliklerinde kriz olduğu ve boşanma kararı aldıkları belirtilmişti. İkili her seferinde bu haberi yalanlasa da dedikoduları sonlandırmayı başaramadı.

Instagram hesapları
Neslişah Alkoçlar Instagram

Bunun üzerine Neslişah Alkoçlar’da geçtiğimiz bayramda iddiaları yalanlamak adına çok beğeni toplayan bir Instagram paylaşımında bulundu. Engin Altan Düzyatan’ın ailesini ziyaret eden ikili burada bayram mesajı yayınladılar.  Tüm ailenin çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Neslişah Alkoçlar büyük beğeni de almayı başardı. Paylaşılan fotoğrafa kısa süre içerisinde 600 kişi tebrik mesajı gönderdi. Olumlu yorumlardan oldukça memnun olan ikili ise yine Instagram hesabı üzerinden iyi yorumları için herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Paylaşımdan sonrada ikili hakkında ki dedikodular devam eder mi? Bilinmez.

Bir önceki yazımız olan Instagram’da İğrenç Paylaşım başlıklı makalemizde Instagram en İğrenç paylaşım, Instagram paylaşımları ve Kurban bayramı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Beğenilmeyen Fotoğraflar