Aynı dizide rol arkadaşı olan sevgilisinden ayrıldıktan sonra adı Neslişah Alkoçlar ile anılan Engin Altan Düzyatan iddialardan kısa bir süre sonra ünlü isimle evlilik kararı almış ve nikah masasına oturmuşlar. Ünlü oyuncunun bu kararı alması çok konuşulmuş ve hatta evliliğin kısa süreceği söylentileri bile söylenmişti. Tüm bunlarla beraber Engin Altan Düzyatan evliliklerinin gayet iyi gittiğini söylemiş ve bebek müjdesini de duyurmuştu. Ünlü ismin bu açıklamasından sonra şimdi de Neslişah Alçoklar’dan ilginç bir açıklama geldi.

Instagram ünlüler
Neslişah Alkoçlar Instagram

Evliliklerinin birinci yılını kutlamak için söz konusu mesajı yayınlayan ünlü isim Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda “Bir ömür boyu birlikte olmak, bir ömür boyu aile olmak… Ve bu ailenin kalabalık olması, içimde senden bir parçanın nefes alması… Sana sonsuz bir aşk beslemek… Evlilikten daha önemli, çok şey var! Ama tabi ki bu bir başlangıç ve bu başlangıç kutlanır… 1. yılımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı. İlk yıl dönümlerini için böyle bir paylaşım yapan ünlü isim takipçilerinin de beğenisini kazandı. Söz konusu paylaşım hakkında birçok iyi yorum yapılırken Engin Altan Düzyatan’ın konu hakkında nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor. Zira eşinin bu sürprizine ünlü oyuncunun da başka bir sürprizle karşılık vereceği kesin. En azından gelen yorumlardan böyle bir beklentinin olduğunu anlayabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Güncellemesi Geldi başlıklı makalemizde Instagram 7.3 sürüm, Instagram güncelleme ve Instagram yeni sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.