Daha önce Instagram üzerinden kendisine gelen taciz nitelikli paylaşımlarla gündeme gelen ünlü isim Nesrin Cavadzade, tüm bu paylaşımlar için özel bir sergi açacağını bildirdiği paylaşımlarla gündem olmuş ve ünlü isim uzun süre sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Uzun süre sosyal medyanın gündeminde oturan Nesrin Cavadzade söz konusu paylaşımların ardından bu kez de yaptığı polis paylaşımıyla gündem oldu. Zira ünlü isim söz konusu Instagram paylaşımında bu kez saldırıya uğrayan Amerikalı polislere destek verdi.

Instagram ünlüler
Nesrin Cavadzade Instagram

Amerika’da üç polis ile beraber çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak polislere destek olan ünlü ismin bu paylaşımı ise uzun süre sosyal medyada gündem oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde ırkçılıkla suçlanan ve bu suçlama nedeniyle yapılan gösterilerde öldürülen 5 polisin ardından Amerika’da polislere karşı oluşan ön yargıya karşılık yaptığı paylaşım birçok kesim tarafından tepki ile karşılanırken Nesrin Cavadzade’nin neden şehitlerimiz için paylaşımlar yapmadığı yönünde yorumlarda dikkat çekti. Ünlü isim ise gelen tüm bu yorumlar için bir açıklama ya da paylaşımı için bir ifade kullanmadı. Başarılı ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Apple Yılın Fotoğrafları Belli Oldu başlıklı makalemizde Apple Yılın Fotoğrafı, Apple Yılın Fotoğrafı ödülü ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram 7.5 Sürüm Sonrası Yaşanan DM Sorunu