Uzun süredir sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar tartışılan Nihat Doğan bir süre önce yurt dışından döndü. Ünlü ismin son dönemde tartışılmasının sebebi ise Özgecan olayından sonra sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar olmuştu. Mini etek giyen kadınları eleştirdiği mesajları ile gündeme gelen ve bir anda eleştirilerin hedefi haline gelen ünlü isim hemen her yerden tepki almıştı. Sadece sosyal medya üzerinden değil birçok kuruluştan da tepki alan Nihat Doğan, Galatasaray takımından bile üyeliğinin çıkarılması için dava edilmişti. Aldığı tüm bu mesajlardan ve yaşadıklarından sonra ise Nihat Doğan’a bir darbe de Survıvor yarışmasından geldi.

Instagram ünlüler
Nihat Doğan Instagram

Zira Survıvor yarışmasının All – Star versiyonunda yer alacağı kesinleşmesine rağmen yaşanan bu olaylardan dolayı yarışmaya katılamayan ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise yeniden Survıvor yarışmasının arka yüzü olarak gösterilen Survıvor Panaroma programına katılmıştı. Programdan sonra ise ünlü isim Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda “Dik duracak ve yürüyeceksin, sen yürüteceksin sevenlerinde yürüyecek arkandan” ifadelerini kullanan ünlü isim yeniden Survıvor yarışmasına dönüş sinyalleri verdi. Ünlü isim yeniden Survıvor yarışmasına katılacak mı yeni sezonda yeniden yarışmaya dönecek mi bilinmez ama bu aşamadan sonra Nihat Doğan’ın yeniden yarışmasının pek ihtimal dahilinde olmadığını da söylemek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian Son Paylaşımıyla Yine Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Kim Kardashian ve Kim Kardashian Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.