Son günlerde farklı tarz televizyon programları büyük bir ilgi görmeye başladı. Kısa süre önce başlayan ve moda programı olarak adlandırılan “Bu tarz benim” yarışma programı da kısa süre içerisinde büyük bir ilgi toplamayı başarmış bir program. Yarışma programından çok ise yarışmada bulunan farklı yarışmacılar konuşuluyor. Bunun en büyük nedeni yarışmacılar arasında ki kavgalar. Hem televizyon hem de sosyal medya hesapları üzerinden en çok ilgiyi çeken yarışmacı ise yavaş yavaş Instagram’da fenomen haline gelmeye başlayan Nur bozar.

Instagram fenomenleeri
Nur Bozar Instagram

Geçtiğimiz eleme gecesinde yaptığı Türkan Şoray tiplemesi ile oldukça beğenilen yarışmacı büyük bir patlama göstererek Instagram’da ki takipçi sayısını 70 bin gibi rakamlara çıkarmaya başladı. Yarışma içinde diğer yarışmacılarla tartışma yaşamasına bile neden olan bu durum için Nur, oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Bununla birlikte sosyal medya kullanımını sevdiğini ancak çok önemsenmediğini söyleyen yarışmacı yine de kendisine bu alanda gösterilen ilginin kendisini çok mutlu ettiğini belirtmekten kaçınmadı. Kısa süre içerisinde takipçi sayısında bu denli artış gösteren ve fenomen olma yolunda ilerleyen yarışmacı, böyle giderse bir zaman sonra Instagram’ın aranan yüzlerinden biri olacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Destekli Sanat Müzayedesi başlıklı makalemizde Instagram kampanyaları, Tepe Nautilus ve Tepe Nautilus Instagram destekli müzayede hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Emre Çolak’tan Şok Eden Hareket