Rate this post

Yaklaşık iki ay kadar önce yakalandığı amansız kanser hastalığı ile mücadelesini kaybeden bir dönemin ünlü mankeni Sertaç Boztepe hayatını kaybetmişti. Sanat dünyasında ve ailesinde derinden bir üzüntüye neden olan ölümden sonra ise gerek Sertaç Boztepe’nin eşi gerekse de arkadaşları tarafından yapılan paylaşımlar çok konuşulmuştu. Özellikle Sertaç Boztepe’nin eşi tarafından yapılan duygusal Instagram paylaşımları birçok kişiyi hüzne boğmuştu. Henüz acısı taze olan anne Nur Boztepe’de sonunda oğlu için bu şekilde bir paylaşım yaptı. Kendi Instagram sayfası üzerinden paylaşım yapan acılı anne söz konusu paylaşımı ile herkesi duygulandırdı.

Instagram ünlüler
Nur Boztepe Instagram

Paylaşımında “Hastalığı süresince yavruma büyük bir özveri ve sevgiyle, bir bebek gibi bakan canım gelin kızıma, sevgili dünürlerim Seda ve Ergin’e ve diğer kızları Pelinciğim’e ömrümün sonuna kadar minnettar kalacağım. Başka ana ve babalardan olan sevgili evlatlarımı da, hastalığı boyunca, her türlü koşulda yavrumun yanında oldukları için teşekkür ediyor, yürekten kucaklıyor, Allah’a emanet ediyorum…” ifadelerine yer veren acılı anneye ise destek gecikmedi. Her ne kadar takipçiler ve Sertaç Boztepe hayranları bu konuda aileye büyük destekler verse de kolay kolay unutulmayacak bu ölüm etkisini kaybedecek gibi gözükmüyor. Sertaç Boztepe adına yapılan sosyal medya paylaşımlarından da bu durumu net bir şekilde anlamamız mümkün.

Bir önceki yazımız olan Ece Erken Bir Kez Daha Bebeği Eymen’in fotoğrafını Paylaştı başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken bebeğinin fotoğrafını paylaştı ve Ece Erken Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.