Daha önce birçok dizi ve filmde gösterdiği performans ile ülkemizin en meşhur oyuncularından biri haline gelen Nurgül Yeşilçay son dönemde de “Paramparça” adıyla yayınlanan dizi ile gündeme gelmeye başladı. Gerek senaryosu gerekse de oyuncu performanslarıyla ön plana çıkan dizi, bu sezonda büyük oranda izlenme almaya başlayınca haliyle Nurgül Yeşilçay’a olan ilgi de artmaya başladı. Özellikle ünlü oyuncunun sosyal medya hesapları yoğun ilgi görmeye başladı. Gördüğü bu ilgiye Instagram paylaşımlarıyla karşılık veren ünlü oyuncu söz konusu paylaşımlarıyla sosyal medyada da fenomen oldu.

Instagram ünlüler
Nurgül Yeşilçay Instagram

Ünlü isim ardı ardına yaptığı paylaşımlara ise geçtiğimiz günlerde bir yenisini ekledi. Oldukça ilginç bir Instagram paylaşımına imza atan ünlü oyuncu bir resmini montajlayarak yeni kaset çıkardığını duyurdu. Şaka amaçlı olarak yaptığı paylaşımda “Yeni kasetim çıktı almadınız mı? Bu sanat eserini set arkadaşımız @brkesp yaptı. Ayrıca “de”yi herkes ayırır, önemli olan ‘se’yi ayırmak” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu söz konusu paylaşımla bir anda sosyal medyanın gündemine oturmayı da başardı. Takipçilerini güldüren ünlü oyuncu ise bu tarz paylaşımlarına devam edecek gibi. Zira son dönemde bu tarz paylaşımlarıyla ünlü oyuncunun kendisine duyulan ilgiyi daha da arttırmaya başladığını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan İzel’den Geri Dönüş Açıklaması başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, İzel ve İzel geri döndü hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ozan Tufan Yine Akılları Karıştırdı