Instagram kullanımı ünlü isimler arasında da hızla yayılmaya devam ediyor. Özellikle ülkemizde bu konuda sıkı Instagram kullanıcısı ünlüler bulmak mümkün. Bu ünlülerden biri de şuan yeni dizisi için çalışmalara başlayan Nurgül Yeşilçay. Aktif bir Instagram kullanıcısı olan Nurgül Yeşilçay özellikle son yaptığı Instagram paylaşımı ile birçok kullanıcının gönlünü fethetmeyi başardı.

Nurgül Yeşilçay Instagram
Nurgül Yeşilçay sosyal medya

Hafta içinde ünlü duayen oyuncu Şener Şen ile buluşan ünlü oyuncu eğlenceli anlarını fotoğraflayıp bu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşıma sundu. Beraber çekilmiş fotoğraflarına “Şener abimlesohbetteydik dün. Tabii ki çok eğlendik” şeklinde bir mesaj ekleyen Yeşilçay’ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Özellikle Şener Şen’i uzun süre ekranlarda göremeyen hayranları bu duruma ise oldukça sevindi. Tüm takipçilerinden Nurgül Yeşilçay’a bu paylaşımından dolayı övgü dolu mesajlar yağdırıldı. Ünlü oyuncu ise gelen mesajlara ve iyi dileklere çok sevindiğini ve herkese iyi yorumlar için teşekkür ettiğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Nur Bozar Instagram’da Fenomen Olma Yolunda İlerliyor başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlü isimler ve Nur Bozar hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Seda Bakan’dan Sürpriz Instagram Paylaşımı