Yakın dönemde Paramparça dizisinden ayrılma kararı aldığını açıklayan Nurgül Yeşilçay aldığı karar sonrasında artık yeni projelere yöneldiğini de belirtmişti. Bu süreçte yaptığı Instagram paylaşımlarıyla beğeni toplayan isim kendi hakkında haberleri de bu platform üzerinden paylaşmaya başlamıştı. Fakat ünlü ismin son paylaşımı Instagram takipçilerini kızdırdı. Zira son paylaşımında ünlü oyuncu yaptığı bir resmi paylaştı. Resimde ki renklerin terör örgütü renklerini andırması ise takipçilerden tepki çekti. Bu yönde birçok mesaj gelmesi üzere Nurgül Yeşilçay paylaşımdan kısa bir süre sonrada bir açıklama yaptı.

Instagram ünlüler
Nurgül Yeşilçay Instagram

Açıklamasında “Biraz önceki resim üzerine ivedi açıklama” notuyla “Arkadaşlar bu bir Osmanlı kilimidir. Renkler birebir kullanılmıştır. Ayrıca siyah renk de bulunmaktadır. Ayrıca kızımızın etrafı neon renklerle bezeli olup steetart’a göz kırparkene oryantalizmi barındıran bir şeydir işte. Oryantalist resim sevdiğimden ötürü hanım kızımız “nü”dür. Öyle çok da kafa yormaya değmez. Saygılar, seviyorum hepinizi.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece duruma bir açıklık getirmiş oldu. Bununla beraber ünlü ismin resim alanında da çalışma yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Zira bu alanda Nurgül Yeşilçay’ın uzun süre çizimler yaptığı ve bu çizimleriyle beğeni topladığı da biliniyor. Fakat bu yönde çalışma yapıp yapmayacağı konusunda Nurgül Yeşilçay herhangi bir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Bir Yeni Hamle Daha başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncelleme ve Instagram yeni sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Yeni Tasarım APK Dosyasını Sakın İndirmeyin