Dizilerin arana oyuncularından biri olarak bilinen Oktay Kaynarca, son dönemde yer aldığı dizilerde ortaya koyduğu oyunculuk performansı ile epey öne çıkmaya başlamıştı. Yer aldığı dizilerle beraber son dönemin en çok takip edilen oyuncularından da biri olan Oktay Kaynarca, bununla beraber bu sene 43. defa düzenlenecek olan Altın Kelebek Ödüllerine de en iyi erkek oyuncu kategorisinden aday gösterilmişti. Aday listelerinin açıklanmasının hemen ardından ise Oktay Kaynarca Altın Kelebek ödülleri adaylığı için bir açıklama yayınladı.

Instagram ünlüler
Oktay Kaynarca Instagram

Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan ünlü isim set arkadaşları ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşarak paylaşımına “Altın Kelebek ödül töreni en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilmemi uygun gören herkese teşekkür ederim ancak, bu kategoride yarışmada olmak istemediğimin bilinmesini rica ediyorum. Diğer aday arkadaşlarıma başarılar dilerim. Sevgilerimle” ifadelerini ekledi. Ünlü ismin bu paylaşımıyla beraber adaylıktan çekildiğini açıklamasının hemen ardından ise gözler bir kez daha Altın Kelebek ödüllerine çevrildi. Ünlü oyuncunun adaylıktan çekileceğinin açıklanmasının hemen ardından ödül törenin de bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı, yeni bir aday gösteriminin yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu. Zira bu konuda henüz bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Emina Sandal Paylaşımı İle Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Emina Sandal, Emina Sandal Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  İzel’den Geri Dönüş Açıklaması