Avrupa kupalarında mücadelelerine devam eden Beşiktaş emin adımlarla tur atlamaya doğru ilerliyor. En son grubun en güçlü olarak gösterilen takımı Tottenham ile berabere kalan ve maçta iyi oynayan taraf olan takımımız şimdilerde yeni maçın hazırlıklarına başladı. Perşemben günü oynanacak Partizan maçı için ise şimdiden tehlikeli açıklamalar yapılmaya başlandı. Özellikle Avrupa şampiyonası eleme maçlarında oynanan Arnavutluk ile Sırbistan maçı sırasında yaşanan olaylar tehlike çanlarının çalmasına neden oldu.

Olcay Şahan Instagram paylaşımları
Olcay Şahan Instagram

Maçta kim tarafından yapıldığı bilinmeyen bir olay yaşandı. Arnavutluk bayrağı oyun sırasında helikopter ile sahanın orasına indirilmiş ve birden ortalık karışmıştı. Arnavut sporcular ise canlarını zor kurtarmış ve taraftar tekmeleri arasında soyunma odasının yolunu tutmuşlardı. Yaşanan bu olaydan sonra Sırp taraftarlar Beşiktaşlı oyuncular içinde bir açıklama yapmıştı. Beşiktaş’ın Partizan maçına gelememesi yönünde tehditlere ise ilk ağızdan Beşiktaşlı futbolcu Olcay Şahan’dan Instagram üzerinden cevap geldi. Takım arkadaşları ile fotoğraf çekilen Olcay, bu resmi Instagram hesabından paylaşarak “Bayrak indirmeye değil, bayrak dikmeye geliyoruz.” Şeklinde birde mesaj bıraktı. Paylaşım Türk taraftarlardan büyük beğeni alırken şimdiden ortamı germeyi de başardı. Sırp taraftarlar ise oldukça iddialı buldukları bu açıklama sonrası tehdit dolu açıklamalarına devam etti. Yaşanan bu olaylardan sonra maçın nasıl bir hava da oynanacağı ise şimdiden merak konusu olmayı başardı. Beşiktaşlı taraftarlar ise takımlarını yalnız bırakmayacaklarını ve tehditlere rağmen maça gideceklerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Engin Baytar’dan Şok Eden Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Engin Baytar, Engin Baytar Instagram ve Instagram haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.