Geçtiğimiz hafta içerisinde talihsiz bir şekilde rahatsızlanan ve yediği yemeğin nefes borusuna kaçması sonrasında kendisini zorladığı için aort damarı yırtılan ünlü isim Oya Aydoğan, bir haftadır yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyordu. Ünlü oyuncu beklenmedik gelişmenin hemen arkasından ameliyata alınmış ve 12 saat gibi uzunca bir süre ameliyatta kalmıştı. Son dönemde sunuculuk yapan bir dönemin başarılı oyuncularından olan Oya Aydoğan’ın bir süre sonra beyninde ödem oluştuğu bilgisi verilmişti. Yapılan tüm müdahalelere rağmen ise ünlü oyuncu kurtarılamadı. Bugün sabah hayata gözlerini yuman başarılı isim sevenlerini de yasa boğdu.

Instagram gündem
Oya Aydoğan hayatını kaybetti

Oya Aydoğan’ın bu ani ölümü sosyal medyada da gündem oldu. Birçok ünlü isim Instagram paylaşımlarıyla Oya Aydoğan’ı andı. Söz konusu paylaşımlar ise sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ünlü isimler tarafından yapılan bazı paylaşımlar ise şöyle;

İbrahim Tatlıses
“Sevgili Oya’mızı kaybettik mekanı Cennet, ruhu şad olsun. Severdim çok severdim, oda beni severdi. Evvelki akşam hastaneye gittim; oğlunu çağırdık, sağlık dileklerimi ilettim. Gazeteci arkadaşlarda duvar dibinde oturuyorlardı, onlara görünmeden çıkıp gittim ama içime bir ümitsizlik düştü ve oğluna bir şey demedim. ALLAH sabır versin artık oda bizim EVLADIMIZ…”

Özge Ulusoy
“Gül yüzlü güzel insan Oya ablam… Allah rahmet eylesin kalanlarına sabır diliyorum… Söyleyecek söz yok.”

Ece Erken

İyi ki seni tanımışım Oya abla… hanımefendiliğin ve zarafetin bir kadında ne kadar güzel durduğunun örneğiydin sen, güzel insandın güzel, içi güzel, kötülük düşünmeyecek kadar saf ve temiz. Sana Allah’tan rahmet, sevenlerine sabırlar dilerim; mekânın cennet olsun…”

Esra Erol

“Oya Abla sen başkaydın ve ben hala inanabilmiş değilim gidişine”

Seda Sayan

“Canım Oya’m gitti. Mekânın Cennet Olsun Arkadaşım…”

Daha Fazla Oku  Gülşen Cesur Pozlarıyla Sosyal Medyayı Salladı

Daha birçok ünlü isminde Instagram paylaşımlarıyla veda ettiği Oya Aydoğan’ın için sevenleri de hem Twitter hem de Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlarla veda ettiler.