Son bir haftadır Ozan Doğulu ve Ece Doğulu çifti yeni bebeklerinin heyecanı içerisinde idi. Yaptıkları Instagram paylaşımları ile de bu durumu ortaya koyan çift sonunda bebeklerine kavuştu. Müzik dünyasının adı anılan ünlülerinden olan Ozan Doğulu ise baba olmanın heyecanını hemen Instagram hesabında yayınladığı fotoğraf ile gösterdi.

Instagram ünlüler
Ozan Doğulu Instagram

Üçüncü bebeklerini kucaklarına alan çiftin mutlulukları paylaştıkları fotoğraftan da çok net bir şekilde anlaşıldı. Bununla birlikte ünlü çiftin paylaşımlarına ekledikleri notta dikkat çekti. Söz konusu notta “3. Meleğimiz Elya dünyaya geldi, iyi dilekleriniz için şimdiden teşekkürler” ifadelerinin yer alması bebeğin isminin ne olduğunu da ortaya koymuş oldu. Bu paylaşımdan da yola çıkarsak çiftin yeni bebeklerinin adı Elya. Bebekleri ile ilk pozlarını Instagram üzerinden veren çiftin takipçileri de iyi dilek mesajları yağdırmaya başladı. Ozan Doğulu ise iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür mesajı yayınladı.

Bir önceki yazımız olan Murat Dalkılıç Hakkındaki İddialara Sert Çıktı başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan Kendi Posterini Instagram Hesabından Paylaştı