Fenerbahçe’nin en çok konuşulan futbolcularından biri olan Ozan Tufan, sahada ortaya koyduğu performans kadar saha dışında yaşadıkları ile de gündeme gelmeye başladı. Zira genç futbolcu son olarak sosyal medya hesapları ile gündeme gelmişti. Ünlü futbolcu Instagram hesabından Beşiktaşlı futbolcu Tosic’in eşinin paylaşımını beğenmiş ve sosyal medyada gündem olmuştu. Başarılı futbolcunun eşinin cesur paylaşımını beğenmesi ile beraber gündem olan Ozan Tufan’a bu beğeni sonrasında da birçok tepki mesajı gönderilmişti. Ozan Tufan’a gelen mesajlardan sonra ise başarılı futbolcu ise paylaşımı sosyal medya üzerinden kaldırmıştı.

Instagram haberleri
Ozan Tufan

Ozan Tufan’ın söz konusu beğeniyi kaldırmasına rağmen tepkilerin dinmemesine karşın genç futbolcu da yeni bir adım daha attı. Zira bu kez genç futbolcunun Instagram hesabını tamamen kapattığı da belirtildi. Ozan Tufan’ın söz konusu beğeni olayından sonra Instagram hesabını da kapatması gündem oldu. Zira bu konuda genç futbolcunun da henüz bir açıklama yapmadığını da belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanılmayan Hesapları Siliyor başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncelleme ve Instagram Hesapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Mustafa Ceceli Instagram Paylaşımına Sert Çıktı