Müzik piyasasında kendisini gösterdikten sonra sinema alanına yoğunlaşmaya başlayan Özcan Deniz çok kısa bir süre içerisinde birçok sinema filminde yer almaya başlamıştı. Yer aldığı sinema filmlerindeki performansıyla da beğeni toplayan ünlü isim yakın zamanda da artık kendi filmlerini çekmeye başlamıştı. Hem oyuncu hem de yönetmen koltuğuna oturan ünlü oyuncu bununla beraber televizyon dizilerinde de aranan oyunculardan biri haline geldi. Hali hazırda “Kaderimin Yazıldığı Gün” adlı dizide de oyunculuğa devam eden ünlü isim geçtiğimiz günlerde bu konuda da bir paylaşım yaptı.

Instagram ünlüler
Özcan Deniz Instagram paylaşımları

Söz konusu paylaşımını Instagram hesabından yapan Özcan Deniz, oynadığı dizinin ekibiyle beraber çekilmiş selfiesini kullandı. Paylaşımına ayrıca “Güzel anılarla ayrılacağımız bir iş KYG.. Bu arkamda gördükleriniz benim demir başlarım. İşlerini hakkıyla yapan bütün set emekçilerine yürekten teşekkürler” ifadelerini de ekleyen ünlü oyuncu acaba dizi bitiyor mu sorularını da akla getirmeye başladı. Söz konusu açıklamadan sonra birçok mesaj gönderilmesine rağmen ise Özcan Deniz bu konuda bir açıklama yapmadı. Ünlü ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı merak konusu olurken dizi hakkında ne karar verileceği de merakla beklenmeye başladı. Zira son günlerde ardı ardına dizilerin final yapma kararı aldığını da düşünürsek olası bir final açıklamasının sürpriz olmadığını da sölememiz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Fizyoterapist Amanda Hall Instagram’da Yeni Bir Etkinlik Başlattı başlıklı makalemizde Amanda Hall Instagram, Fizyoterapist Amanda Hall ve Fizyoterapist Amanda Hall Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sosyal Medyanın Gündemi Şehitler