Son günlerde en çok merak edilen konulardan birisi de para karşılığında Instagram hesabının takipçi kazanıp kazanamayacağı oluyor. Bu soruya direkt olarak “evet” cevabını verebiliriz. Zira bu konu resmen bir sektör haline gelmiş durumda ve ciddi anlamda bir çok profil bu sektörden de faydalanmaktadır.

Peki, Bu Nasıl Oluyor?

Öncelikle bu hizmetin Instagram tarafından sunulmadığını belirtmek isteriz. Bir çok kişi resmi olarak Instagram yöneticileri tarafından takipçi satıldığını düşünmektedir ve bu tamamen yanlıştır. Satışlar, daha farklı firmalar tarafından yapılmaktadır ve hiç bir firma nasıl takipçi gönderdiğini belirtmemektedir. Genelde kendilerine özel oluşturmuş oldukları ağlar sayesinde takipçi göndermektedirler. Bu ağlarda yer alan kullanıcılar, sipariş veren hesapları beğenirler ve hesap sahipleri firmaya ödeme yapar. Firma ise ağda yer alan kullanıcılara belli bir kural çerçevesinde ödeme yapar.

Sizler de bu şekilde hizmet sunan güvenilir firmalar ile iletişime geçerek takipçi satın alabilirsiniz. Genelde bu firmalar doğrudan web siteleri üzerinden paketler halinde hizmet sundukları için direkt olarak sitelerini ziyaret ederek de dilediğiniz pakete göre Instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Ücretli şekilde anında takipçi arttırmak istiyorsanız, güvenilir ve hızlı takipçi gönderen türk siteleri ‘Instagram Takipçi Arttırma Siteleri Listesi’ adlı konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku  Instagram’da Yorum Engeli Dönemi Başlıyor