Son olarak “Aile İşi” adlı dizide ortaya koyduğu performans ile gündem eğelen başarılı oyuncu Pelin Akil, ardı ardına dizilerde boy göstermesi ve aktif paylaşımlar yapması sayesinden Instagram hesabında da hatırı sayılır bir takipçi kitlesi elde etti. Başarılı oyuncu sadece işiyle alakalı değil özel hayatıyla alakalı da paylaşımlar yaparak takipçilerinin beğenisini kazanmaya başladı. Zira ünlü oyuncunun son yaptığı paylaşımda bu konuda oldu. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Anıl Altan ile evlilik kararı aldığını Instagram paylaşımıyla duyurdu.

Instagram ünlüler
Pelin Akil Instagram

Doğum günü için sevgilisinin yaptığı sürpriz yemekten bir kare paylaşan ünlü oyuncu evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini belirtti. Söz konusu paylaşım ise Pelin Akil’in takipçilerinden büyük oranda beğeni kazandı. Düğünün ne zaman yapılacağı ve konuya ilişkin detayların ne olduğu konusunda da ise henüz Pelin Akil’den bir açıklama gelmedi. Hayranlarının iyi dileklerinin yer aldığı yorumlarda bu tip sorularda yer aldı. Fakat ünlü oyuncu şimdilik bu soruları yanıtsız bıraktı.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı En İyi Mobil Uygulamalarda İlk Liste Açıklandı başlıklı makalemizde 2016 Yılı, 2016 Yılı Instagram ve Sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Galatasaraylı Genç Futbolcu Koray Günter Sosyal Medyayı Salladı