Oynadığı diziler ile gündemde kalmayı başaran güzel oyuncu Pelin Karahan anne olmaya hazırlanıyor. 2014 yılının son ayında doğuma girecek olan güzel oyuncu şimdilerde büyük bir heyecan içerisinde. Hamile kaldıktan sonra sürekli olarak sosyal medya hesabından bebeğine ilişkin paylaşımlar yapan Pelin Karahan bu kez doğuma çok kısa bir süre kalan bebeği için bir parti düzenledi. Düzenlenen partiye ünlü oyuncunun arkadaşları da büyük ilgi gösterdi. Hemen her diziden tanıdığımız birçok ünlü ismin katıldığı parti oldukça da eğlenceli geçti.

Özge Ulusoy Instagram
Pelin Karahan Instagram

Partiye ait detayları ise Pelin Karahan’ın yakın arkadaşı olan Özge Ulusoy paylaştı. Instagram hesabı üzerinden partinin fotoğraflarını paylaşan ve detayları takipçilerine anlatan Özge Ulusoy’un paylaşımı da çok beğeni topladı. Parti resimlerinde ne kadar eğlendikleri görülen ünlü sunucu Ulusoy, yaptığı paylaşıma “Kendi kadar kalbi guzel arkadasim @hellopelin in #babyshower indayiz. Masallah diyelim nazar duasi okuyalim” şeklinde birde mesaj ekledi. Hem Pelin Karahan’ın hem de Özge Ulusoy’un takipçileri de yapılan paylaşımlara büyük ilgi gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Yarışması Kitapçık Haline Geldi başlıklı makalemizde Instagram kampanyalar, Instagram yarışmaları ve Konya Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Eto Instagram Paylaşımı İle Gündem Oldu