Özellikle yaptığı aşk şarkılarıyla adından bahsettiren ünlü şarkıcı Rafet El Roman uzun bir süredir yeni bir albüm çalışması yapmıyordu. Son albümünden sonra sessizliğe bürünen ünlü isim arayı uzatmaya başlayınca takipçileri ve hayranlarından da bu yönde birçok mesaj almaya başlamıştı. Ünlü isimde sonunda gelen bu mesajlara karşılık verdi. Instagram hesabı üzerinden konu için bir paylaşım yapan Rafet El Roman hayranlarına müjdeli haberi de Instagram hesabından verdi.

Rafet El Roman Instagram
Rafet El Roman

Zira ünlü isim söz konusu paylaşımında albüm çalışmalarına ilişkin bir fotoğraf paylaştı. Yeni bir albümün yolda olduğunu belirten Rafet El Roman söz konusu paylaşıma ayrıca “Değerli müzikseverlerime çok güzel bir albüm hazırlıyorum.. Çalışmalarımızın tam ortasından bir kare” notunu da ekledi. Hayranlarını epey sevindiren ünlü isim paylaşımından sonra birçok beğeni mesajı da aldı. Gönderilen beğeni mesajlarının yanı sıra Rafet El Roman’ın ne zaman yeni albümü çıkaracağı da soruldu. Fakat henüz net bir tarih vermeyen başarılı isim bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Yeni albümü ne zaman müzikseverlerle buluşur bilinmez ama bu paylaşımla beraber Rafet El Roman sevenlerini epey heyecanlandırmayı başardı gibi. Zira Instagram paylaşımına gelen yorumlardan bu durumu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Ceren Hindistan Instagram Hesabını Kapatma Kararı Aldı başlıklı makalemizde Ceren Hindistan, Ceren Hindistan Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Emily Ratajkowski’den İlginç Instagram Paylaşımları