Geçtiğimiz sezon hem kupayı hem de şampiyonluğu kıl payı kaçıran Fenerbahçe’de bu sezon şampiyonluk için çalışmalar başladı. Şampiyon olabilmek için öncelikle transfer konusunda adımlar atmaya hazırlanan Fenerbahçe’nin ne gibi transferler yapacağı da merak konusu oldu. Transferlere ilişkin bazı iddialar ortalarda dolaşmaya başlasa da bununla beraber Fenerbahçe’nin göndereceği futbolcularda bir bir belli olmaya başladı. İlk olarak yıldız oyuncusu Nani ile yollarını ayıran Fenerbahçe şimdilerde ise Raul Meireles ile yollarını ayırdı. Başarılı futbolcu ile yollarını ayırdığının bilgisini bizzat kendisi de veren Raul Meireles ayrılık açıklamasıyla da gündem oldu.

Instagram ünlüler
Raul Meireles Instagram

Ayrılığı haberini ilk olarak Instagram hesabından veren Raul Meireles yaptığı paylaşımda Fenerbahçe formasıyla çekilmiş olan bir fotoğrafını kullanarak taraftara veda mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda “Fenerbahçe’de çok iyi yıllar geçirdim. Buradan ayrılmak kolay değil ama bazen yeni başlangıçlar gerekli. Kariyerime yeni bir takımda devam edeceğim. Fenerbahçe için her zaman başarı diliyorum. Herkese teşekkürler.” İfadelerine yer veren ünlü isim böylece hem takımdan ayrılacağını duyurmuş oldu hem de taraftara veda etmiş oldu. Ünlü futbolcunun bu paylaşımına ise birçok taraftar mesajları ile destek verdi. Ünlü futbolcunun bundan sonra hangi takımda top koşturacağı da merak konusu oldu. Şuan için bu konuda bir açıklama da yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Şifre Değiştirirken Yaşanan Mail Adresi Sorunu başlıklı makalemizde Instagram Şifre, Instagram şifre değişikliği ve Instagram Şifre mail adresi hakkında bilgiler verilmektedir.