Instagram dünyasında ki en seksi ve en çok takip edilen hesaplardan biri de Rihanna‘nın hesabı oluyor. Gerek dünyaca ünlü bir isim olması, gerekse de fazlası ile seksi ve çekici bir kadın olması Rihanna’yı Instagram dünyasının da fazlası ile bilinen, takip edilen bir isim haline getiriyor. Tabii ne kadar ünlü olursanız olun, ne kadar seksi olursanız olun eğer gerçekten bilinçli bir yönetim, paylaşım süreci yaşanmaz ise bunlar da pek fazla yeterli olmayacaktır.

Rihanna bu konu da tamamen profesyonel bir şekilde hareket ettiği ve Instagram’ı yaşamın içerisinde bir parça olarak kullandığı için sürekli olarak aktif bir görünüm sergiliyor. Örneğin sürekli olarak bu şekilde aktif paylaşımlar yapması, dünyaca ünlü bir çok haber sitesinde de dönem dönem yer almasını sağlıyor. Doğal olarak daha fazla dikkati üzerine çekmiş oluyor… Hoş, bazılarımız şimdi “Rihanna’nın dikkate, habere ihtiyacı mı var?” Diyebilir… Her ne kadar yok gibi görünse de, sosyal medya üzerinde var. Ne kadar çok popüler, konuşulur ve bilinirseniz internet üzerinde o kadar çok faydasını görürsünüz.

Hem Seksi, Hem Günlük

Rihanna, profil hesabında bazı seksi ünlüler gibi sadece çekici yanları olan fotoğraflar paylaşmıyor. Aynı zamanda gündelik yaşantısı içerisinden de çeşitli paylaşımlar yaparak profilini hayranları ile iç içe bir konumda tutuyor. Doğal olarak daha samimi ve hayranlarına daha yakın bir görünüm sergiliyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Daha Fazla Oku  Jarrod Allen Instagram’ın Yeni Gözde Kullanıcılarından Biri Oldu