Fenerbahçe’nin sezon başında transfer ettiği futbolda dünya markası olarak bilinen Robin van Persie sezona bir türlü adapte olamamasıyla eleştiri almaya başladı. İlk 11 içinde kendisine bir türlü istediği yeri bulamayan başarılı futbolcu bu konu nedeniyle gerek sosyal medyada gerekse de spor basının da gündem olmayı başarmıştı. Ligin ilk haftası bitmesine rağmen bu tartışmasının devam etmesi Robin van Persie’yi nasıl etkiler bilinmez ama yıldız futbolcunun son Instagram paylaşımı bu konunun üzerine çıkmayı başardı.

Instagram futbolcular
Robin van Persie Instagram

Zira dev takımlarda top koşturmuş olan golcü isim söz konusu Instagram paylaşımında yer alan bir videoda baktığı hayvanını paylaştı. Buraya kadar her şey normal gibi gözükse de asıl ilginç olan şey ise Robin van Persie videoda yer alan hayvanı oldu. Zira söz konusu hayvan ne bir köpek ne de bir kedi ne de bir kuş. Yıldız futbolcunun beslemeyi tercih ettiği hayvan yırtıcılığıyla bilinen kaplan oldu. Beslediği kaplanı kucağına alarak video çeken ve Instagram hesabından bu videoyu paylaşan Robin van Persie sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ünlü futbolcunun yaptığı bu paylaşıma çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni de geldi. Evinde kaplan beslemesini eleştiren kullanıcıların yorumları da gözden kaçmadı. Robin van Persie neden böyle bir karar aldığı ve kaplanına nerde baktığı da merak konusu olmaya başladı. Zira bu konuda yıldız futbolcu herhangi bir açıklama yapmadı.

 

 

Bir önceki yazımız olan İşte Benim Stilim Ünlüler Başladı başlıklı makalemizde Hakan Akkaya, Instagram Ünlüler ve İşte benim stilim hakkında bilgiler verilmektedir.