Sezonun başında Fenerbahçe’nin en iyi transferi olarak gösterilen yıldız oyuncu Robin Van Persie, ne yazık ki beklentileri karşılayamamış ve kendisini bir türlü gösterememişti. Tüm bunlarla beraber yıldız futbolcunun teknik direktör ile yaşadığı sorunlar Fenerbahçe’nin gündemi olmuş ve Robin Van Persie’nin uzun süreli yedek kalmasına neden olmuştu. Her ne kadar iyi bir forvet olarak görülse de teknik adam Pereira tarafından bir türlü tercih edilmeyen yıldız futbolcu son zamanlarda taraftarlarında desteği almaya başladı.

Instagram gündem
Robin Van Persie’nin eşi

Özellikle son oynanan ve puan kaybı yaşanan Bursaspor maçında Robin Van Persie’nin gol bulunamamasına rağmen sahada yer almaması teknik adamın iyiden iyiye tepki çekmesine neden olmaya başladı. Üstelik bu kez Pereira’ya tepki gösteren isimlerden birisi de yıldız futbolcunun eşi oldu. Maç sırasında eşinin Fenerbahçe formasıyla çekilmiş olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ünlü isim ayrıca Robin Van Persie’nin takımda yer almamasını eleştirdi. Söz konusu paylaşımdan sonra ise Fenerbahçe taraftarı da ünlü futbolcunun eşinin paylaşıma destek mesajları göndermeye başladı. Konu nasıl sonuca bağlanacak bilinmez ama daha uzun süre başarılı futbolcu ve Pereira arasındaki kriz devam edecek gibi. Zira maç sonrasında yapılan açıklamalardan da bu durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp’a Instagram’da Olan Özellikler Geliyor başlıklı makalemizde instagram, Sosyal medya ve Whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.