Rate this post

Geçtiğimiz Ağustos ayında tüm ünlü dünyasını yasa boğan bir ölüm olayı yaşanmıştı. Bir süredir uyuşturucu ile uğraşan Oscar’lı aktör Robin Williams intihar ederek hayatına son vermişti. Bunun üzerine ise sanat dünyası büyük bir şaşkınlık ve büyük bir üzüntü yaşamıştı. Ünlü oyuncunun cenazesinde ise en çok dikkati çeken kışı olmuştu. Babasının öldüğüne bir türlü inanamayan Zelda Williams büyük bir şok içerisinde idi.

Zelda williams Paylaşımlar
Zelda williams Instagram

Olayın ardından biraz süre geçtikten sonra ise Zelda Williams Instagram paylaşımı yaparak duygularını dile getirdi. Özelliklee babasının intihar etmesi ile hayatı oldukça değişen ünlü ismin kızı babası için yaptırdığı bir dövmeyi hesabından paylaştı. Babasını temsil eden bir objenin sürekli olarak yanında olmasını istediğini belirten Zelda Williams, bunun için en iyi yöntemin dövme yaptırmak olduğuna karar verdi. Sağ eline sinekkuşu dövmesi yaptıran Zelda Williams her eline baktığında babasını hatırlamak istediğini belirtti. Ünlü isme bu paylaşımından sonra ise destek mesajları yağdı. Birçok kullanıcı destek mesajı gönderirken ünlü isimlerde konuya duyarsız kalmadı.

Bir önceki yazımız olan Sibel Can’dan Beğeni Toplayan Paylaşım başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Instagram paylaşımları ve Sibel Can hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Hakan Hatipoğlu’ndan Eşine Duygusal Paylaşım