Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Robyn Lawley, bir süredir podyumlardan uzak kalmıştı. Avustralyalı ünlü modelin podyumlardan uzak kalmasının nedeni ise kısa süre sonra anlaşılmıştı. Hamile olan ünlü isim bu süreçte dinlenmeyi tercih etmişti. Bu süreçte takipçilerini de unutmayan başarılı manken her ne kadar yeni projelerde yer almasa da hamilelik boyunca sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeyi başarmıştı. Ünlü isim sonunda geçtiğimiz günlerde bebeğini kucağına da aldı. Ünlü modelin bu doğum sırasında çok fazla kilo almamış olması dikkat çekse de Robyn Lawley’in Instagram hesabından yaptığı son paylaşım takipçilerini şaşırttı.  

Instagram ünlüler
Robyn Lawley Instagram

Zira ünlü manken bu kez doğumdan hemen sonra katın bölgesinde oluşan çatlakların resmini paylaştı. Neredeyse tamamen çıplak bir şekilde paylaşım yapan yeni anne bu görüntüsüyle sosyal medyayı salladı. Birçok takipçisinin eleştirilerine hedef olan Robyn Lawley ise konu hakkında her hangi bir açıklama yapmamayı tercih etti. Podyumların aranan isimlerinden biri olan mankenin ne zaman mesleğine geri döneceği ise merak konusu oldu. Zira Robyn Lawley böyle giderse bir süre daha podyumlardan uzak kalmak zorunda kalacak. Yine de ünlü ismin bu konuda yapacağı açıklama merakla beklenmeye başladı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Boomerang Uygulamasını Yayınladı başlıklı makalemizde Boomerang, instagram ve Instagram Boomerang hakkında bilgiler verilmektedir.