Real Madrid’de forma giyen dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Ronaldo son günlerde sosyal medyayı sallamaya başladı. Ünlü ismin sosyal medyayı sallama nedeni ise bu kez ne futbolu nede yaptığı çalışma. Ünlü futbolcu bu kez Cansu Taşkın’a gönderdiği mesajla sosyal medyayı salladı. Daha öncede Türk kızlarını takip eden ve mesajlar gönderen yıldız futbolcu son olarak Instagram fenomeni Cansu Taşkın’a mesaj yolladı. Instagram üzerinden fenomen isme mesaj yollayan Ronaldo günün konusu oldu.

Instagram futbolcular
Cansu Taşkın’a mesaj

Başarılı futbolcunun neden böyle bir girişimde bulunduğu bilinmezken olayla ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Ronaldo, Instagram fenomeni Cansu Taşkın’ın paylaşımlarına yorum yaptı. Daha sonra ünlü futbolcu Taşkın’a mesaj göndererek kendisinden telefon numarasını istedi. Bununla beraber Whatsapp hesabını da almak isteyen yıldız futbolcu şaşırttı. Mesajlara gönderilen yorumların ilk başta sahte olduğu düşünüldü. Fakat gönderilen mesajların direk olarak resmi hesaptan gönderilmesi bu iddiaları asılsız kıldı. Ronaldo’nun hesabının çalındığına dair bir bildirim yapmaması ve bunun yanında paylaşımlarına devam etmesi de hesabın çalınmadığını ortaya koydu. Hala bir sahtecilik şüphesi olsa da şimdilik Ronaldo’nun gönderdiği bu mesajlar konuşuluyor. Daha uzun sürede bu mesajlar sosyal medyayı sallamaya devam edecek gibi. Zira Cansu Taşkın’ın da tüm bu iddialara cevap vermesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Üyelik Denetimlerini Sıkılaştırmayı Hedefliyor başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, instagram kullanımı ve instagram üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Lucas Silva Futbolu Bıraktığını Instagram’dan Açıkladı