Rate this post

Son dönemde yarışma tarzı programlar televizyonlarda liderliği ele aldı. Özellikle farklı bir mantığa sahip olan ve son günlerde oldukça popüler olan “Bu Tarz Benim” yarışması da bu yarışmaların başını çekiyor. Yarışmanın bu kadar çok tutulma nedeni ise farklı yarışmacıları. Yarışmacılar arasında ki uyumsuzluklarında dikkat çektiği yarışma da şimdilerde ise yeni katılan isim Roza Şake Hovhannisyan konuşuluyor. Özellikle geldiği günden beri tartışmalarla adından söz ettiren yarışmacı Roza Şake Hovhannisyan aslında bir Instagram fenomeni.

Roza Şake Hovhannisyan Instagram
Roza Şake Hovhannisyan sosyal medya

Yaptığı Instagram paylaşımları ile kendisine bir kitle oluşturan Roza Şake Hovhannisyan yarışmada yer alınca bu özelliği daha çok öne çıktı. Genelde farklı traz elbiseleri deneyerek Instagram hesabında paylaşan Roza Şake Hovhannisyan büyük bir takipçi sayısına sahip. Yarışmaya katıldığı andan itibaren takipçi ve beğeni sayısını da oldukça arttıran isim şimdilerde Instagram’da fenomen haline geldi. Roza’nın yaptığı açık paylaşımlarında bu duruma etkisi büyük gibi gözüküyor. Paylaşımlara gelen yorumlardan bunu çok net anlayabiliyorsunuz

Bir önceki yazımız olan Emily Ratajkowski’den İlginç Instagram Paylaşımları başlıklı makalemizde Emily Ratajkowski, Emily Ratajkowski Instagram ve Emily Ratajkowski Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Dan Bilzerian Bir Türlü Durulmuyor