“Emret Komutanım” serisiyle izleyicilerin karşısına geçen Rüzgar Erkoçlar, dizide ve sinema filmlerinde ortaya koyduğu performansla kısa süre içerisinde büyük bir üne kavuşmuştu. Ünlü ismin kazandığı bu ün ile beraber yeni projelerde yer alması da bekleniyordu. Yükselişi devam eden başarılı oyuncu ise aldığı kararla bir anda şok yaratmıştı. Söz konusu karara göre ünlü isim cinsiyet değiştirmek istediğini açıklamıştı. İlk etapta oldukça eleştirilen ünlü isim kısa süre içerisinde hem tıbbı hem de psikolojik müdahaleler sonrasında cinsiyetini değiştirmişti.

Instagram ünlüler
Rüzgar Erkoçlar Instagram

Bu kararından sonra ise ünlü oyuncu, oyunculuğu da bırakmış ve bir süre kameralardan uzak kalmıştı. Ünlü oyuncu aldığı kararın üzerinden epey bir süre geçtikten sonra artık Instagram paylaşımlarıyla öne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz tatil döneminde yaptığı paylaşımlarla epey şaşırtan Rüzgar Erkoçların son görüntüsü de bu yönde oldukça ilginç karşılandı. Zira sakaları çıkan ve artık tamamen erkek görüntüsüne kavuşan ünlü ismin kadın hayranları oluşmaya başladı. Yapılan son paylaşıma ünlü ismin ne kadar yakışıklı olduğu yönünde yorumlarda yapılmaya başladı. Gelen bu yorumlara henüz Rüzgar Erkoçlar her hangi bir karşılık vermedi. Ama bu şekilde paylaşımları devam ederse kısa sürede eski oyuncu Instagram fenomenleri arasında ki yerini alacak gibi. Paylaşımlara yapılan yorumlarda bu yönde.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses Bağımsız Adaylıktan Neden Çekildiğini Instagram’dan Açıkladı başlıklı makalemizde 1 Kasım seçimleri, İbrahim Tatlıses ve İbrahim Tatlıses adaylık hakkında bilgiler verilmektedir.