Yıllardır Galatasaray’da forma terleten kaptan Sabri geçtiğimiz günlerde eşine aldığı hediye ile gündeme geldi. Daha öncede Caner Erkin eşine aldığı lüks araba ile gündeme gelmiş ve oldukça çok konuşulmuştu. Henüz alınan araba hakkında ki konuşmalar bitmeden bir hamle de Sabri’den geldi. Başarılı futbolcu hız tutkunu olan eşine araba değil ama oldukça lüks bir motor aldı. Yarış motoru sınıfına giren motoru lig arasından yararlanarak eşine hediye eden ünlü futbolcunun bu sürprizi eşinin yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Instagram futbolcular
Sabri Sarıoğlu eşine süpriz yaptı

Eşinden oldukça güzel bir hediye alan Yağmur Sarıoğlu söz konusu motor ile denemelere başladı. Hız denemeleri ve sürüş için yaptığı alıştırmalar sırasında video paylaşımları yapan ünlü isim böylece Sabri’nin hediyesini de ortaya çıkarmış oldu. Yapılan Instagram paylaşımından sonra ise başta Galatasaray taraftarları olmak üzere birçok takipçi hem ünlü futbolcuya hem de eşine hayırlı olsun mesajları göndermeye başladı. Daha önce Caner’in eşine aldığı lüks araç gibi Sabri’nin aldığı lük motorda konuşulur mu bilinmez ama futbolcuların eşlerine verdikleri değeri bu şekilde göstermeye çalıştıkları kesin gibi. Zira daha öncede birçok futbolcunun eşlerine bu şekilde sürprizler yaptığını görmüştük.

Bir önceki yazımız olan Coşkun Sabah’ın Eşi Ceyda Sabah Açtığı Davayı Kazandı başlıklı makalemizde Ceyda Sabah, Ceyda Sabah Instagram ve Instagram davası hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Cem Yılmaz’dan Yeni Film Hakkında İlk Detaylar Gelmeye Başladı