Yaptığı sinema filmleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Şahan Gökbakar, özellikle Recep İvedik serisiyle rekor üzerine rekor kırdı. En son filmi “Recep İvedik 4” ile beraber gişe rekorunu da eline almıştı. Hali hazırda gişe rekorunu elinde turan ünlü komedyenin rakipleri ise bir bir çoğalmaya başladı. Zira ünlü komedyenin en büyük rakiplerinden biri olan Cem Yılmaz’da yeni filmleriyle beyaz perde yer almaya başladı. Geçtiğimiz sene “Pek Yakında” filmiyle yarışa katılan ünlü isim Cem Yılmaz bu kez de “Ali Baba ve 7 Cüceler” filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Instagram ünlüler
Şahan Gökbakar Instagram

İki komedyen arasındaki bu rekabet ise yeni filme yansımadı. Zira Şahan Gökbakar her ne kadar araları kötü olduğu söylense de Cem Yılmaz’ın filmine sosyal medya hesabından destek verdi. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda yeni filmin afişini paylaşan Şahan Gökbakar söz konusu paylaşımına “Filmin yapımcısı değerli dostum Muzaffer Yıldırım, Cem Yılmaz ve silah arkadaşlarına başarılar dilerim. Gişesi bol olsun” yorumunu da ekledi. Ünlü isim bu ifadeler ile büyük beğeni toplarken Cem Yılmaz’da paylaşımla ilgili ilk yorumunu yaptı. Yine sosyal medya üzerinden yorumlar yapan ünlü komedyen ”Sosyal Medyadan Şahan’ın uzattığı zeytin dalını aldım…Teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı. İki komedyenin karşılıklı bu mesajlaşmaları ise sosyal medyadan büyük beğeni topladı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Partner Programını Genişletiyor başlıklı makalemizde Instagram para, Instagram reklam ve Instagram reklam ortağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Alina Boz Son Paylaşımı İle Takipçilerini Şok Etti