Bir süredir sinema harici yeni iş sektörlerine de giriş yapmaya başlayan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sadece kendi adına değil eşi Selin Gökbakar için de yeni atılımlara girmeye başladı. Kendi gibi gıda sektöründe yeni bir işyeri açan eşini desteklemek isteyen ünlü komedyen bunun için en aktif kullandığı sosyal medya hesabı yani Instagram hesabını kullandı. Daha önce bu tarz paylaşımlarını çok fazla yapmayan ünlü isim bu kez eşinin yeni işletmesinin tanıtımını yaptı.

Instagram ünlüler
Şahan Gökbakar Instagram

Söz konusu lokantanın resimlerini ve yemeklerinin yer aldığı bir paylaşım yapan ünlü isim “Benim hanımın yeni İtalyan restoranı. Dünya mutfağından da parçalar mevcut. Fiyatlar da, o bilindik İtalyanlar’ın yarısı olunca mekan dolup taşıyor. Gidin mutlaka.” İfadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımın ardından birçok takipçisi de destek mesajlarını iletmeyi ihmal etmedi. Yeni mekanın tanıtımın ardından ne derece ilgi göreceği bilinmez ama Şahan Gökbakar’ın eşi ile birlikte yemek sektöründe yeni atılımlar peşinde koşacak gibi. Bununla birlikte yeni filmi “Osman Pazarlama” içinde kolları sıvamış olan isim her iki alanda da başarılarına devam edecek gibi. Yeni filmi için gelen paylaşımlara ise henüz Şahan Gökbakar’dan bir cevap gelmedi. Zira yeni film için yaptığı Instagram paylaşımlarından ünlü ismin ciddi bir hazırlık içinde olduğunu anlayabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Paylaşımı İle Şok Etti başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Gülben Ergen yeni albüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan’dan İlginç Instagram Paylaşımı