Sosyal medyanın en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri olan Şahan Gökbakar, son dönemde daha çok Recep İvedik serisi ile gündem olmaya başladı. Her ne kadar Recep İvedik serisi ile beraber gündem olsa da bu süreç içerisinde “Osman Pazarlama”, “Celal İle Ceren” gibi filmleriyle de sinemadaki yerini alan ünlü komedyen tüm bu filmlerle beraber en çok aranan komedi oyuncularından da biri olmayı başardı. Bu nedenden dolayı sosyal medyanın da en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri olan Şahan Gökbakar’ın özellikle Instagram paylaşımları ise takipçilerinden büyük oranda beğeni kazanıyor. Zira ünlü ismin bazı paylaşımlarında yer verdiği tiplemeler en az filmlerin kullandığı tiplemeler kadar beğeni toplamayı da başarıyor.

Şahan-Gökbakar-Instagram

Geçtiğimiz günlerde de bu duruma yeni bir örnek daha geldi. Ünlü oyuncu kısa süre sonra ekranlarda da yer almaya başlayacak olan bir reklam filmi çalışması için yeni bir tipleme yaptı. Ünlü ismin söz konusu reklam filminde ise Fatma Teyze adlı bir karakteri canlandıracağı öğrenildi. Karakterin tiplemesi için çekim öncesinde yaptığı hazırlığı ve karakteri Instagram hesabından paylaşan Şahan Gökbakar ise takipçilerini bir kez daha güldürmeyi başardı. Reklam filminin ise paylaşımda her hangi bir detayını verilmediğini de belirtelim

Bir önceki yazımız olan Instagram Takip Listesi Özelliği De Kullanılmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram Takip ve Instagram Takip Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’a İki Yeni Özellik Geliyor