Komedi alanında yaptığı Recep İvedik serisi ile sinema gişe rekorunu elinde bulunduran Şahan Gökbakar kısa süre önce son filmi ile de izleyicilerin beğenisini toplamıştı. Recep İvedik 4 ile vizyona giriş yapan ünlü komedyen, kendisine rakip olarak gösterilen Cem Yılmaz’ın filmi Pek Yakında’nın oldukça önüne geçen Şahan Gökbakar son filmi ile ilgili büyük sorunlarda yaşamıştı. Şimdi ise Gökbakar filmlerini izleyemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler için beklenen haberi Instagram’dan verdi.

Şahan Gökbakar Instagram
Recep İvedik yeni adresinde

TV8 kanalını satın alan ve sezona bomba gibi bir giriş yapan Acun Ilıcalı ile ilgili bir paylaşım yapan Şahan Gökbakar, artık Recep İvedik serisinin TV8’den yayınlanacağının müjdesini verdi. İlk filmi ile başlayacak olan seri şuan televizyonda yayınlanmamış olan Recep İvedik 4 filmine kadar yayınlanacak. Böylece sezonun bir diğer büyük transferini yapmış olan Acun Ilıcalı ise konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ama çok sevilen komedi serisini de bünyesine katması Acun Ilıcalı’nın kanalının oldukça iddialı olduğunu da ortaya koyuyor. Diğer kanalların önüne geçmeye başlayan ve bu sayede kısa süre içerisinde herkesin dikkatini çekmeye başlayan TV8 kanalına ise daha birçok farklı program eklenecek gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Deniz Çakır’ın Sosyal Medya Hesabı Hacklendi başlıklı makalemizde Deniz Çakır, Deniz Çakır Hacklendi ve Deniz Çakır Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Travers Beynon’dan Bir Skandal Haberi Daha