Türk sineması her geçen gün biraz daha değer kazanmaya başladı. Eskiye oranla çok daha yüksek bir potansiyele sahip olan gişe oranlarının yanında son dönemde sürekli yeni filmlerin vizyona girmesi de sektörü bir hayli ileri götürmeyi başardı. Her ne kadar yapısı ve konusu nedeniyle eleştirilse de Recep İvedik de bu filmlerden biri olmayı başardı. Şahan Gökbakar’ın hayat verdiği karakter ilk filminden beri gişede rekor kırmayı başarınca ünlü oyuncu filmi artık bir seri haline getirmeye karar vermişti. İlk filmin beğenilmesinin ardından 2,3 derken tam 4 filmli bir seri haline gelen Recep İvedik için ünlü oyuncu bir kez daha müjdeli haberi verdi.

Şahan Gökbakar Instagram
Şahan Gökbakar Recep İvedik paylaşımı

Zira ünlü oyuncu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla serinin yeni filmini duyurdu. Instagram hesabından Recep İvedik 5 için bir görsel paylaşan Şahan Gökbakar söz konusu görsele ayrıca “Bütün sevenlerimize bayram hediyesi olsun.” İfadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun paylaşımında filmin tarihi içinde Şubat 2017’nin düşünüldüğü belirtildi. Serinin yeni filminde nasıl bir hikayeye yer verilecek Şahan Gökbakar’ın sürprizleri neler olacak şimdilik merak konusu. Zira ünlü komedyen henüz bu konuda bir açıklama yapmış değil.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.