Rate this post

Recep İvedik serisi ile hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan ve bu alanda rakiplerini açık ara fark ile geride bırakan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yaptığı filmler kadar yaptığı sosyal medya paylaşımları ile de oldukça çok konuşuluyor. Özellikle taklit ve komik video paylaşımları yaptığı Instagram hesabında neredeyse fenomen haline gelen ünlü komedyen son yaptığı paylaşım ile de büyük beğeni toplamayı başardı.

Şahan Gökbakar Instagram paylaşımları
Şahan Gökbakar Instagram

Doğum günü için sevgilisi tarafından alınan ilginç kask şile fotoğraf çekilen ünlü komedyen bu fotoğrafı Instagram üzerinden takipçileri ile paylaşmaktan geri durmadı. Yaptığı paylaşım oldukça sevilen Gökbakar paylaşımına ilginç bir mesajda ekledi. “Komedinin Kraliyim,Kafadan Angaraliyim…Etikete gerek yok, Eskiler tanir bizi… Beni yollar degil mevzular yordu…Gozlerinin hastasiyim, dogumgunu pastasiyim…Kaskım gıcır, yollar mıcır…Tesekkurler sana, bir opucuk yollasana…” şeklinde bir mesaj bırakan ünlü isme hayranlarından da övgü dolu mesajlar yağdırıldı.

Bir önceki yazımız olan Messi’den Anlamlı Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram ünlü foto, Instagram Ünlüler ve Messi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  BlackBerry Facebook’un Gözünden Düştü