En son “Recep İvedik” serisiyle adından söz ettiren ve hali hazırda gişe rekorunu elinde bulunduran ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yeni filmi “Osman Pazarlama” içinde kolları sıvamış durumda. Ünlü komedyen yepyeni filmleriyle yeniden seyircinin karşısına geçmeye hazırlanırken bu süre içerisinde sessiz sedasız bir şekilde evlenmişti de. Uzun süredir birlikte olduğu Selin Ortaçlı ile habersiz bir şekilde evlenen ünlü komedyen en az filmleri kadar konuşulmayı başarmıştı. Bunun yanında ünlü komedyenin yakın zamanda baba olacağı haberi de gelmişti. Şahan Gökbakar ise bu konuda pek bir açıklama yapmamıştı.

Instagram ünlüler
Şahan Gökbakar Instagram

Fakat doğuma kısa bir süre kala ünlü isim bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bebeğinin cinsiyeti hakkında tüyo verdi. Söz konusu paylaşımda erkek aslan ve yavrusunun resmini paylaşan ünlü oyuncu “Baba ve oğul” ifadelerini kullandı. Yakında bebeğini kucağına alacak olan Şahan Gökbakar’ın bu paylaşımı sosyal medyada da geniş yankı buldu. Doğumun ne zaman olacağı konusunda ise henüz ünlü oyuncu bir açıklama yapmadı. Ünlü komedyenin hayranları da bu konuda Şahan Gökbakar’a birçok mesaj göndermeyi ihmal etmedi. Fakat başarılı isim doğuma kadar bu konuda pek fazla bilgi vermek istemediğini gösteriyor. En azından paylaşımlarından bunu net bir şekilde anlayabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesap Dondurma Özelliği başlıklı makalemizde instagram dondurma, Instagram dondurma işlemi ve instagram hesap dondurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Selfie Çeken Hesap Makinesi Geliyor