Yeni filmi “Osman Pazarlama” için kolları sıvayan Şahan Gökbakar filmlerini ile gündemde kalmaya devam ediyor. Son günlerde filmlerinin yanı sıra sosyal medya hesapları ile de çok konuşulan isim. Daha önce yeni filminden bahsederek Cem Yılmaz’a imalı bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımın üzerinden çok geçmeden Şahan Gökbakar şimdide Galatasaraylı yıldız kaleci Muslera hakkında ilginç bir paylaşıma imza attı. Şampiyonluk yarışında rakipleri ile kıyasıya mücadele eden Galatasaray’ın dün oynadığı Mersin maçı için söz konusu paylaşımı yapan Şahan Gökbakar büyük beğeni topladı.

Instagram ünlüler
Şahan Gökbakar Instagram

Söz konusu paylaşımın nedeni ise Muslera’nın adeta maçı kurtaran kurtarışları oldu. Mersin İdman Yurdu’nun birçok şutunu kurtaran başarılı kaleci maça damga vurdu. Maçın kaderini değiştiren başarılı kaleci sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyayı sallayan kurtarışlar hakkında Şahan Gökbakar’ın yaptığı paylaşımda epey bir etki yarattı. Dev ekranda maçı izleyen ünlü isim maç sonunda başarılı kalecinin açıklamalar yaptığı sırada ekranın yanına giderek fotoğraf çektirdi. Fotoğrafına “Adamsın Muslera” yorumunu ekleyen ünlü isim başta Galatasaray taraftarı olmak üzere birçok takipçisinden de beğeni mesajları aldı. Koyu bir taraftar olan ünlü ismin bu yönde yapacağı yeni paylaşımlarda çok konuşulacak gibi. Zira bu yoğun maç trafiğinde Şahan Gökbakar’ın paylaşımları da büyük ilgi görecek gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Ata Demirer’e Ceylan’dan İlk Cevap Geldi başlıklı makalemizde Ata Demirer, Ata Demirer Instagram ve Ceylan hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Elçin Sangu Kanser Hastalarına Verdiği Destekle Beğeni Topladı