Rate this post

Dünyanın en iri adamı unvanına sahip olduğu açıklanan 155 kilo ağırlığındaki İranlı Sajad Gharibi hakkında son dönemde ilginç bazı iddialar ortaya atılmaya başlanmıştı. Ortaya atılan iddialarla beraber Sajad Gharibi’nin IŞİD terör örgütünün iri yapılı cellatlarından biri olduğu açıklanmıştı. Sürekli terör örgütü ile adının anılmasıyla beraber durumdan artık bir hayli rahatsız olmaya başlayan Sajad Gharibi geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından da ilgin bir paylaşım yaptı. Zira dünyanın en iri adamı yaptığı paylaşımda IŞİD’e karşı savaşmak için Suriye’ye gitmeye hazırlandığını açıkladı.

Instagram fenomenleri
Sajad Gharibi Suriye açıklaması

Instagram fenomeni vücut çalışırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak paylaşımına ayrıca ”IŞİD’le savaşmak için gönüllü asker olarak İran ordusuna katılacağını” ifadelerini ekledi. Dünyanın en iri adamı olarak nam kazanan Sajad Gharibi’nin yaptığı bu paylaşımla ise büyük orandan beğeni topladı. IŞİD terör örgütüne karşı savaşacağını duyurmasıyla beraber ünlü ismin ne zaman Suriye’ye geçeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü ismin çok kısa bir süre içerisinde Suriye’ye geçeceği belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Ezgi Mola İftar Paylaşımıyla Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Ezgi Mola, Ezgi Mola iftar paylaşımı ve Ezgi Mola Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Futbol Benim Dinim Diyen Boris Rapaic Transfer Oldu