Uzun süre önce yaşanan sorunlardan sonra yayın hayatını sonlandıran Kelime Oyunu programı sonunda yeni yayın dönemine giriş yaptı. 15 Eylül tarihinde Ali İhsan Varol’un sunumu ile yayın hayatına başlayan Kelime Oyunu ilk programında büyük bir sürpriz yaparak Kardeş Payı oyuncularını konuk etti.  

Seda Bakan Instagram
Seda Bakan Instagram paylaşımı

Aldığı konuklarla birlikte çok eğlenceli bir başlangıca imza atan program izleyicilerden de tam not almayı başardı. Kelime Oyunu’na katılan ünlü oyuncu Seda Bakan ise Instagram hesabı üzerinden paylaştığı ekip fotoğrafı ile ne kadar eğlendiklerini belirtti. Seda Bakan’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları ise tüm takipçilerini mutlu etmeyi başardı. Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşım için birçok olumlu mesaj alan ünlü oyuncu tüm hayranlarına teşekkür etmeyi de unutmadı. Kardeş Payı dizisinin sevilen oyuncusu yaptığı paylaşımda “ilk bölümde biz varız” şeklinde bir mesaja da yer vermeyi unutmadı.

Bir önceki yazımız olan Serena Williams’dan İlginç Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram ilginç paylaşım, İnstagram ünlü fotoğrafları ve Serena Williams hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Gizem Karaca’da Dublaj Çılgınlığına Katıldı