Instagram’a duyulan ilginin günden güne artış göstermesi bu alanda hemen her kesin paylaşım yapmasına neden oluyor. Instagram hesabı üzerinden bu kadar çok paylaşım yapılmasının en büyük nedeni ise 200 milyon gibi rakamlara ulaşan kullanıcı sayısı. Bu kadar çok kullanıcı sayısına sahip platformda birçok insan fikir almak için bile paylaşım yapabiliyor. 

Serena Instagram
Serena Williams Instagram paylaşımı

İşte son yaptığı paylaşımla insanların fikirlerini almak isteyen ünlü tenisçi Serena Williams da bunlardan biri. Serena geçtiğimiz günlerde Amerika kadınlar tenis turnuvasında birinci olmasının ardından ilginç bir paylaşımda bulundu. ^milyon dolar gibi bir ödül kazanan Serana bikinili fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak takipçilerinin vücudunu yorumlamasını istedi. Fotoğrafının yanında “Bel?” şeklinde bir yazı bırakan Serena’yı takipçileri de şaşkınlıkla karşıladı. Her ne kadar şaşkınlık yaratacak bir durum olsa dahi birçok takipçi ve Instagram kullanıcı ise Serena’ya yorum yapmayı ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Diego ve Sow Barıştıklarını Instagram’dan Duyurdu başlıklı makalemizde Diego Instagram, Instagram paylaşımları ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Adriana Lima’dan Şaşırtıcı Paylaşım