10 seneyi aşkın bir süredir yayın hayatına devam eden ve artık efsane haline gelen “Arka Sokaklar” dizisi özellikle son bölümlerde yaşanan olaylarda hem sosyal medyanın hem de yazılı basının sürekli gündemine gelmeye başladı. Dizinin başrol oyuncularının vurulması ölüp ölmeyeceklerinin belli olmaması gibi birçok gelişme dizinin yeniden en çok konuşulanlar arasına girmesine neden olmuştu. Bununla dizide dikkat çeken Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi oyuncuların sosyal medya hesaplarına gösterilen ilgide artmaya başladı.

Şevket Çoruh Instagram videosu
Şevket Çoruh Instagram

Ünlü oyuncularda artan bu ilginin karşılığı vermek için paylaşımlarını arttırmaya başladı. Özellikle Şevket Çoruh’un paylaşımları takipçileri tarafından büyük oranda beğeni toplamaya başladı. Zira ünlü oyuncunun son paylaşımı da yine sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu paylaşımda ünlü oyuncu Fenerbahçe’nin finale çıkma mücadelesi için Rıza babadan izin aldığı görüntüleri kullandı. Instagram hesabından basketbol finali için izin isterken çekilmiş bu videosunu paylaşan ünlü oyuncu paylaşımında “Geçen sene  Madrid’e göndermemiştin, bu defa  Berlin’e gönder. Üç gün, kupayı alıp döneceğiz. Sonra görevdeyim” ifadelerine yer verdi. Kısa süre içerisinde büyük oranda beğeni alan paylaşım Instagram’da gündem oldu. Söz konusu paylaşımdan sonra Şevket Çoruh’un biraz daha fazla takipçi kazandığını da söylemek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Şehit Haberlerine İsyan Etti başlıklı makalemizde Instagram gündem, Şahan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.