Ardı ardına birçok konser veren ve verdiği konserler sonrasında mini bir servet daha kazanan Sibel Can Yılbaşı gecesinde de konser vereceğini sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü ismin yaptığı Instagram paylaşımında ise bir detayla dikkat çekti. Zira yorucu konserlerin ardından gelen bu paylaşımda Sibel Can kendisine aldığı yılbaşı hediyesini de göstermiş oldu.

Instagram ünlüler
Sibel Can Instagram

Özel tasarım saatler üreten Hublot markasının yılbaşı için üretmiş olduğu saatlerden biri alan Sibel Can saatini de göstermeyi ihmal etmedi. Tam 65 bin TL değerinde olan saat ise sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu Instagram paylaşımından sonra ünlü isme birçok takipçisi görgüsüzlük yaptığı gerekçesiyle mesajlar atmaya başladı. İlginç yorumların geldiği paylaşım için bir açıklama yapmayan Sibel Can’ın yılbaşı konseri de merakla beklenmeye başladı. Sat konusunda her ne kadar bir açıklama yapmasa da sadece saatin fiyatı bile Sibel Can’ın aksesuarlarına ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu. Zira daha öncede ünlü isim buna benzer paylaşımlar yapmış ve aynı tepkileri görmesine rağmen paylaşımlarında geri adım atmamıştı.

Bir önceki yazımız olan Anonymous Saldırıları İçin Önemli Uyarı başlıklı makalemizde Anonymous, Anonymous saldırıları ve Hacker saldırıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ozan Tufan Sosyal Medyada Gündem Oldu