Sosyal medya kullanımı artık önüne geçilemez bir boyutta artış gösterdi. Sosyal medya kullanımının bu denli artış göstermesinde ki en büyük neden ise hemen her kullanıcının hayatından belli kesitler paylaşması. Birçok kullanıcının bu şekilde paylaşımlar yapması nedeniyle sosyal medya kullanımı da haliyle artış gösteriyor. Üstelik hayatlarından belli kesitleri takipçileri ile paylaşan insanların başında da ünlüler geliyor. Hal böyle olunca merak edilen ünlülerin yaşamı da ekstra bir kullanıcı sayısı kazandırıyor. İşte ülkemizde de bu şekilde sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimler bulunuyor.

Sibel Can Sosyal medya
Sibel Can Instagram

Sibel Can da bu isimlerden biri. Son yaptığı Instagram paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken Sibel Can büyük beğeni toplamayı başardı. Yeni saç modelini Instagram hesabından hayranlarının beğenisine sunan ünlü isme övgü büyük oldu. Konserleri için yeni saç modeline geçtiğini söyleyen Sibel Can ise durumdan oldukça memnun kaldı. Takipçilerinin beğenisine teşekkür ile cevap veren ünlü isim ilgi çeken paylaşımlarına devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Engin Baytar’dan Tartışma Yaratan Instagram Paylaşımı İçin Açıklama başlıklı makalemizde Engin Baytar, Engin Baytar Instagram ve Instagram ünlü isimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Ekran Görüntüsü Bildirimi Genişleyebilir