Geçtiğimiz gece şarkıları ve güzelliği ile ön plana gelen güzel yıldız Sibel Can bir mekanda sahne aldı. Gece boyunca popüler şarkılardan oluşan bir repertuvar sahneye sunan Sibel Can’ı izlemeye gelen konuklar arasında çok ünlü isimler yer aldı. Bu ünlü isimlerden biri de son dönemde dizileri ile gündeme gelen Serenay Sarıkaya oldu. Serenay Sarıkaya Sibel Can’ını izlerken ise bir sürpriz ile karşılaştı.

Instagram ünlüler
Sibel Can Instagram

Güzel dizi oyuncusunu fark eden Sibel Can ise hemen güzel yıldızın masasına geldi. Güzel yıldızın masasına gelen Sibel Can bununla da kalmadı. Bunun dışında söylediği şarkının bir bölümünde Serenay Sarıkaya’ya mikrofon uzatan Sibel Can şarkısına güzel oyuncunun eşlik etmesini sağladı. Güzel görüntülerin ortaya koyulduğu gece de daha birçok ünlü isimde bulunuyordu. Serenay Sarıkaya ise bu anları hemen fotoğraflamayı unutmadı. Gece boyunca eğlenceli anları fotoğraflayan Sibel Can ise daha sonra fotoğrafları hemen Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Fotoğrafları gören takipçiler ise kısa zaman içerisinde güzel sanatçıya beğeni mesajları yağdırdı. Gelen mesajlar üzerine herkse teşekkür eden güzel isim Sibel Can’ın hesabı da büyük beğeni almaya devam başladı. Paylaşımları ile oldukça beğenilen Sibel Can’ın ise kısa süre içerisinde paylaşımları ile fenomen olacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan Begüm Birgören Evinde Yılbaşı Partisi Verdi başlıklı makalemizde Begüm Birgören, Begüm Birgören Instagram ve Begüm Birgören Parti verdi hakkında bilgiler verilmektedir.