Beşiktaş’ın ünlü eski yöneticilerinden biri olan Sinan Engin şimdilerde Beyaz Futbol programında yaptığı yorumlarla dikkat çekiyor. Futbol denince akla gelen isimlerinden biri olan Sinan Engin programının dışında sosyal medya hesaplarından da büyük ilgi çekmeye başladı. Söz konusu spor programı için Instagram hesabı da açan başarılı isim canlı yayında Instagram mesajlarını okumasıyla da sosyal medyanın fenomenleri arasına girdi. Eski yöneticinin kimi zaman Instagram yüzünden sinirlenmesi de canlı yayında ekranlara yansıyor.

Instagram ünlüler
Sinan Engin Instagram

İşte böyle bir durum daha geçtiğimiz programda yaşandı. Yaptığı yorumlar ve takımların durumları hakkında gelen görüşlerden birinde küfür içerikli mesajlara rastlayan Sinan Engin, öncelik küfür eden kullanıcıyı uyardı. Fakat canlı yayında aynı türden mesajlar gelmeye devam edince Sinan Engin’de daha fazla dayanamadı ve yayında ilginç ifadeler kullandı. Oldukça sert bir çıkış yapan ünlü isim; “Kardeşim biz toplum olarak birbirini sevmeyen insanlarız. Instagram açıyorsun adam altına aileni de katıyor… Ya s… git kardeşim ya. Girme benim Instagram’ıma. Girme kardeşim. Sevmiyorsan girme. Altına niye yazıyorsun. Anladın mı yani?” ifadelerini kullandı. Yayında küfür etmesi ise Sinan Engin’in gündeme oturmasına neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Berna Laçin Gelen Eleştirilere Instagram Hesabından Cevap Verdi başlıklı makalemizde Berna Laçin, Berna Laçin Instagram ve Berna Laçin'e tepki hakkında bilgiler verilmektedir.