Instagram üzerinden en çok takip edilen ünlüler arasında şüphesiz son dönemin gündeminde olan ünlüler yer alıyor. Bu isimler arasında olan bir diğer ünlü de Sinem Kobal. En son Hülya Avşar’ın programında Arda Turan’ın yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen ve bu yönde çok sert bir açıklama ile cevap veren ünlü isim Sinem Kobal Instagram üzerinden en çok takip edilen kişiler arasında da yerini almaya başladı. Bu olaydan sonra takipçi sayısı iyice artış gösteren Sinem Kobal son yaptığı paylaşımla da adından uzun süre söz ettirecek gibi.

Instagram ünlüler
Sinem Kobal Instagram

Söz konusu paylaşım ise Sinem Kobal’ın geçmişi ile ilgili. Hatta Sinem Kobal’ın ünlü olmadan önceki hallerine dayanıyor. Kobal son paylaşımında çocukluk resimlerini takipçileri ile paylaştı. Çocukluk halleri ile oldukça büyük beğeni toplayan Sinem Kobal kısa süre sonra tüm takipçilerine resmin nereden geldiğini anlattı. Takipçileri ise Kobal’ın bu paylaşımından sonra kısa süre içerisinde beğeni mesajları göndermeye başladı. Bununla birlikte Sinem Kobal’ın eski ait birkaç paylaşım daha yapacağı da söylendi. Tüm bunlarla beraber Sinem Kobal bir kez daha gündemde kalmayı başardı gibi.

Bir önceki yazımız olan Bergüzar Korel Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Bergüzar Korel, Bergüzar Korel Instagram ve Bergüzar Korel pijamalı paylaşım hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Hikayelere Galerinden Fotoğraf Ekleme