Sosyal medyanın en çok takip edilen ünlülerinden biri Sinem Kobal, yeni ilişkisiyle de beraber daha fazla gündeme gelmeye başlamıştı. Kenan İmirzalıoğlu ile bir ilişkiye başlayan ünlü isim bu konuda da sosyal medyanın en çok konuşulan ünlülerinden biri haline geldi. Haliyle başarılı oyuncunun paylaşımlarının da çok kısa bir süre içerisinde sosyal medyada gündem haline gelebiliyor. İşte bu şekilde paylaşımların biride önceki gün geldi. Instagram’ın en popüler ünlülerinden biri olan Sinem Kobal son yaptığı paylaşımda yeni bir tartışma başlattı.

Sinem Kobal Instagram
Sinem Kobal kesik resim

Zira ünlü isim sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ile çekilmiş bir fotoğrafı keserek paylaştı. Fotoğrafın aslı da sosyal medyaya düşünce Sinem Kobal eleştirilerin hedef haline geldi. Ünlü ismin bu şekilde paylaşım yapma nedeni ise elbisesinin reklamını yapmak olduğu anlaşıldı. Fakat bu durum bile tepki görmesine engel olmamış olacak ki birçok eleştiri mesajı gönderildi. Konu hakkında Sinem Kobal herhangi bir açıklama yapmazken fotoğrafta yer almasına rağmen paylaşımda yer almayan Kenan İmirzalıoğlu’ndan da bir açıklama ya da yorum gelmedi. Söz konusu paylaşımın ise daha uzun süre Sinem Kobal’ın takipçilerinin arasında konuşulmaya devam edeceği kesin.

Bir önceki yazımız olan Acil Aşk Aranıyor Dizisi Final Yapıyor başlıklı makalemizde Acil Aşk Aranıyor, Acil Aşk Aranıyor Final ve Serhat Teoman hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Nilüfer’den Kayahan İçin Anlamlı Paylaşım