Oyunculuğu ile gündemden düşmeyen isimlerden birisi hiç şüphesiz Sinem Kobal. Oyunculuk kariyerinde çok konuşulduğu gibi ünlü isim Instagram üzerinden de çok konuşuluyor. Zira geçtiğimiz günlerde 1 milyon takipçi sayısına ulaşan Sinem Kobal bir kutlama mesajı yayınlamış ve artık bir Instagram fenomeni olduğunu göstermişti. Bu şekilde paylaşımlarına sürekli devam eden Sinem Kobal’ın son paylaşımı ise takipçilerini oldukça şaşırttı. Söz konusu bu paylaşım Sinem Kobal’ın sosyal medyanın diline düşmesine de neden oldu.

Instagram ünlüler
Sinem Kobal Instagram paylaşımları

Paylaşımın konusu ise Sinem Kobal’ın kitaplığı oldu. Bir dizi kitabı masaya yayılmış halde fotoğrafını çeken Kobal, bu fotoğrafı kitaplığımın en değerli eserleri diye paylaşınca olanlar oldu. Aslında bu noktaya kadar her şey sorunsuzdu. Ama asıl gözden kaçan birçok kitabın jelatininin bile açılmamış olması oldu. Akıllara kitaplar okunmadığı halde neden böyle bir paylaşım yapıyor sorularını getiren Sinem Kobal ise paylaşım hakkında yorum olarak bir açıklama ekledi. Söz konusu açıklama da “Can yayınlarından özel seçilip gelen kitaplarım ve teşekkür etmek için koyduğum resim anlaşılması bu kadar zor olmamalı 🙂 sevgiler” ifadelerini kullanan ünlü ismi bu açıklama bile kurtaramadı ve sosyal medyanın konusu oldu. Konu hakkında takipçileri de ünlü isme mesajları ile destek olmayı ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Chloe Ortaç Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti başlıklı makalemizde Chloe Ortaç, Chloe Ortaç iddialı elbise ve Chloe Ortaç sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Yeni Kullanıcı Sayıları Belli Oldu