Rate this post

Geçtiğimiz günlerde yurt dışına giden ünlü futbolcunun eşi Yolanthe Cabau, sonunda yurtdışından döndü. Yolanthe Cabau döner dönmez ise tüm hayranlarına Instagram paylaşımı ile mesaj göndermeyi ihmal etmeyi unutmadı. Özellikle eşinin sık sık yurt dışına çıkması bu süreçte Sneijder hakkında ki dedikoduların artmasına da neden olmuştu. Sneijder’in eşinin yurt dışında olduğu sürede onu aldattığına dair dedikodular yayılmıştı.

Yolanthe Cabau paylaşım
Sneijder Instagram

En son çıkan dedikodulara iyice sinirlenen yıldız futbolcu ise tüm bu dedikodulara sert tepki vermiş ve tüm haberleri yalanlamıştı. Yıldız futbolcuya en büyük destek yurt dışından dönen eşinden geldi. Eşi yaptığı Instagram paylaşımda Sneijder ile sarmaş dolaş bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa bıraktığı mesajda “Sneijder’i çok seviyorum. Sonsuza dek en iyi arkadaşım… Hayatımın aşkı… Birlikte mutluyuz ve keyifli vakit geçiriyoruz” şeklinde bir paylaşım yapan yıldız futbolcunun eşi hayranlarından da destek aldı.

 

Bir önceki yazımız olan Selfie İçin Estetik Yaptırdı başlıklı makalemizde Tiana Lavey, Tiana Lavey estetik ve Tiana Lavey Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Yeni Tasarımından Yeni Detaylar Gelmeye Başladı